logotyp
Login

In Print 3 - NOVÉ!

In Print 3 - popis programu

In Print 3 - popis programu InPrint 3 je program pro vytváření materiálů se symboly pro tisk, například knihy se symboly, kartičky, komunikační knihy, zážitkové deníky, pracovní listy a dokumenty. Aplikace InPrint 3  je ...
Více informací

Stáhnout In Print 3

Zkušební verzi  programu (funguje 21 dní)  lze stáhnout na https://www.widgit.com/cz/support/inprint3/trial.htmNejnovější verzi programu si stáhnete na ...
Více informací

Ceník In Print 3

Názevcena v Kčcena v Kč s DPH
In Print 3 - jednolicence5 371,96 500
In Print 3 - jednolicence, sleva pro rodinu4 537,195 490
In Print 3 - licence pro 5 PC13 719,0116 600
In Print 3 - licence pro 10 PC19 000,0022 990
In Print 3 - licence pro 15 PC21 727,2826 290
Licence pro jiný počet PC, doplatky za další licence-kontaktujte nás  

Licence je elektronická- vše se vyřídí emailem, není tedy účtováno poštovné.

Důležitá informace: Pokud kupujete In Print 3 a máte nainstalovaný Symwriter 1, je třeba Symwriter zdarma upgradovat na novou verzi 2, jinak po instalaci In Print přestane Symwriter fungovat. Stáhněte si novou verzi Symwriteru a nainstalujte ji. O materiály, které jste si v programu vytvořili, tím nepřijdete (může se ale výjimečně stát, že v nich budou drobné odchylky v symbolizaci).

Online objednávku lze vyplnit zde
I
nformaci ke stažení InPrint najdete zde.

Licence jsou určeny pouze pro instalace softwaru na určený počet počítačů na jednom geografickém místě.

Geografické místo je pro tento účel klasifikováno jako budovy, které jsou součástí stejné organizace a jsou od sebe vzdáleny do 5 km.

Licence jsou k dispozici pro instalaci na jednotlivé počítače nebo na více počítačů (5, 10,15 atd.) na jednom místě. Počet licencí lze kdykoli navýšit, obvykle o rozdíl v ceně mezi novou licencí a aktuálně drženou licencí.

Jedinou výjimkou z omezení jednoho místa je použití licence na osobním domácím počítači učitele nebo jiného pracovníka, pokud má organizace k dispozici dostatek zakoupených licencí pro daný produkt (a chce tedy nějakou z nich pro domácí užívání uvolnit). Pokud škola žádnou volnou licenci nemá, pro umožnění domácího použití je třeba zakoupit další licence. Používání softwaru na domácím PC je pak možné pouze pro přípravu materiálů na místo výkonu práce. Instalace na domácí počítač je legální pouze v době, kdy je osoba zaměstnána v dané organizaci.

Organizace, které by potřebovaly instalovat na více místech, prosíme kontaktujte nás na obchod(et)alternativnikomunikace.cz

Ukázky pomůcek vyrobených v In Print 3

V programu lze kromě komunikačních tabulek (se symboly v rámečcích) vytvořit libovolné pomůcky, s volitelnou velikostí symbolů-obrázků, je možno jednoduše vkládat fotografie.Kromě toho je možné vytvářet různé pracovní listy, testovací a výukové materiály, dokonce celé knihy s podporou symbolů.

Domino na čtení větKnížka nebo příběhKřížovkaKvízZážitkový deníkpodpora vyprávěníSpojování větKomunikační tabulkaíTestKarkulka- co říkají?
Objednávky - online
stranka-objednani-do-spc-54 stranka-objednani-v-spc-54
Objednávky - online
 top-objednavky-online-11
Přihlášky - online
 top-prihlasky-online-55

SPC pro děti a mládež
s vadami řeči s.r.o.
Jivenská 1066/7,
140 00 Praha 4
Telefon : +420 222 518 280
spcvadyreci@seznam.cz
Preferujeme emailový kontakt, telefony nemůžeme vždy vyřizovat
(vyšetřování, návštěvy škol apod.)
Popis cesty zde
Kontakty na jednotlivé pracovníky

Facebook SPC alternativnikomunikace.cz
Speciálně pedagogické centrum pro děti a mládež s vadami řeči se zaměřením na augmentativní a alternativní komunikaci s.r.o.

Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
Home SPC pro děti s vadami řeči

Created by © 2009 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign